پایگاه خبری زوم ارز

تازه ترین اخبار ارز دیجیتال و تحلیل های بیت کوین و اتریوم

تازه ترین اخبار ارز دیجیتال و تحلیل های بیت کوین و اتریوم

شما کاربران گرامی قادر هستید برای اطلاع از تمامی اخبار مربوط به ارز های دیجیتال به پایگاه خبری زوم ارز مراجعه کنید، این نکته را در نظر داشته باشید که سایت زوم ارز دارای سرویس اگریگیتور خبری است.


تازه ترین اخبار ارز دیجیتال و به روز ترین تحلیل های بیت کوین و اتریوم در پایگاه خبری زوم ارز

امروزه یکی از داغ ترین و ترند ترین اخبار در ارتباط با دنیای ارز های دیجیتال است، و تعدادی زیادی از افراد با به این عرصه ورود پیدا کرده اند و یا در حال کسب اطلاعات درباره ی این حوزه برای ورود به این عرصه هستند.

یکی از امکاناتی که برای افرادی که وارد دنیای ارز های دیجیتال شده اند بسیار حائز اهمیت است پیدا کردن سایت و یا کانال تلگرام و یا اکانت اینستا گرام است که اخبار این حوزه را به صورت 24 ساعته به صورت فوری و دقیق منتشر کند.

زیرا برای کسانی که در این حوزه فعال هستند تمامی اخبار ها می‌تواند مهم بوده و تاثیری روی مارکت جهانی داشته باشد.

شما کاربران گرامی قادر هستید برای اطلاع از تمامی اخبار مربوط به ارز های دیجیتال به پایگاه خبری زوم ارز مراجعه کنید، این نکته را در نظر داشته باشید که سایت زوم ارز دارای سرویس اگریگیتور خبری است.

این سرویس خبری تمام اخبار دنیای ارز های دیجیتال را بصورت 24 ساعته و به صورت شبانه روزی پوشش می‌دهد، شما با استفاده از این سرویس دیگر از هیچ یک از اخبار فاندامنتال ارز های دیجیتال جا نمانده و از تمامی اتفاقاتی که در این حوزه می‌افتد اطلاع دارید، البته استفاده از این سرویس کاملا رایگان بوده و برای استفاده از سرویس اخبار فوری ارز دیجیتال به هیچگونه اشتراک و پرداخت هزینه ای نیاز ندارید.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

یکی از کاربردی ترین و مهمترین چیز ها در بازار ارز های دیجیتال تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال است. شما می‌توانید در سایت زوم ارز تحلیل های بیت کوین و اتریوم که توسط تحلیلگر تیم زوم ارز بصورت روزانه ارائه می‌شود را مطالعه کرده و از آن استفاده کنید.

بغیر از ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم در دسته بندی تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال 56 ارز دنیای ارز های دیجیتال را بصورت هفتگی تحلیل کرده و در دسترس شما کاربران گرامی بصورت کاملا رایگان قرار داده ایم که می‌توانید از آن استفاده کنید.

تحلیل بیت کوین

در دهه ی  90 برای اولین بار، فناوری بلاکچین یا فناوری زنجیره ی بلاک در دنیا معرفی شد، و در سال 2009 بعد از وقوع بحران بزرگ اقتصادی در جهان، ارز دیجیتال غیر متمرکزی به نام ارز دیجیتال بیت کوین (Bitcoin) توسط فرد و یا گروه ناشناسی که با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو بر اساس بلاکچین به دنیای تجارت جهانی عرضه شد.

افراد و نهاد های مختلف طی سال ها بار ها تلاش کردند که فردی که پشت نام ساتوشی ناکاموتو پنهان شده بود را شناسایی کنند، اما تمام آنها شکست خورده و تا به امروز نام اصلی خالق ارز دیجیتال بیت کوین فاش نشده است، و کسی اطلاعات کاملی درباره ی این شخص در دسترس ندارد و دسترسی به شخص حقیقی خالق این ارز محبوب هر بار پیچیده تر از گذشته شد.

در ابتدا با پیدایش ارز دیجیتال بیت کوین که اولین رمز ارز در این بازار پر طرفدار بود، اغاز شد. این روند به همین گونه ادامه پیدا کرده بود، و تا سال 2014 تقریبا تمام حجم بازار ارز های دیجیتال در اختیار ارز دیجیتال بیت کوین بود، و در آن زمان قیمت این رمز ارز بیش از 44 هزار درصد رشد کرده و از 2 دلار آمریکا به 1163 دلار افزایش قیمت یافت.

تا سال 2014 دامیننس بیت کوین یعنی میزان سلطه ی این رمز ارز در بازار ارز های دیجیتال بیشتر از 99.9 درصد بود، ولی با پیدایش ارز های دیجیتال دیگر باعث شد دامیننس بیت کوین به کاهش برود. با پیدایش رمز ارز های دیگر تنها دامیننس بیت کوین کاهش پیدا نکرد بلکه روی قیمت این رمز ارز نیز تاثیر گذاشته و باعث کاهش قیمت ارز دیجیتال بیت کوین شد.

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین یا BTC تا اواخر سال 2014 بیشتر از  80% کاهش قیمت را تجربه کرد و از قیمت 1163 دلار به قیمت 152 دلار آمریکا رسید.

نکته: این نکته را بازگو کنم که در آن زمان نیز افرادی که از قبل این ارز دیجیتال را تهیه کرده بودند، همچنان در سود بودند.

با اینکه قیمت ارز دیجیتال بیت کوین در حال کاهش بود ولی حجم بازار ارز های دیجیتال رو به افزایش بود ولی سرمایه ها بسمت دیگر ارز های موجود در بازار می‌رفت.

این روند به همین صورت ادامه داشت تا اوایل سال 2015 که با بیشتر شدن آشنایی کاربران در سطح جهان با این مارکت باعث افزایش دوباره ی قیمت بیت کوین شد و این رمز ارز رشد چشمگیری را دوباره تجربه کرد.

این رشد ارز دیجیتال بیت کوین تا سال 2017 ادامه داشت و با اینکه قیمت ارز دیجیتال بیت کوین رشد قابل توجه و مناسبی را تجربه کرد و قیمت این رمز ارز به عدد 20 هزار دلار نزدیک شده بود، اما دامیننس بیت کوین روبه کاهش بود و تا به ان روز نزدیک به پایین ترین زمان خود در آن زمان بعنی 35.41 درصد رسید.

این کاهش دامیننس بیت کوین به دلیل گسترش یافتن رمز ارز های دیگر رو به کاهش بود. در آن زمان افراد زیادی ضرر کردند.

امروزه نمی‌توان بیگدار به آب زد و بدون داشتن دانش و اطلاعات رمز ارز ها را خریداری کرد، اگر بدون داشتن اطلاعات و دانش این کار را انجام دهید  قطع به یقین شما دچار ضرر می‌شوید.

برای بالا بردن دانش خود در تجزیه و تحلیل رمز ارز ها شما می‌توایند به سایت زوم ارز مراجعه کرده و در قسمت مفاهیم اولیه ی ترید که در قسمت ترید و سرمایه گذاری قرار دارد، وارد شده و آموزش های تحلیل ارز های دیجیتال و اندیکاتور های مختلف و ... را به صورت کاملا رایگان مطالعه کنید.

نکته: همراهان عزیز شما قادر هستید با استفاده از لینکی که در ابتدای این قسمت (تحلیل بیت کوین) برای شما قرار داده ایم، به صورت روزانه تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین را که به صورت روزانه برای شما اپدیت می‌شود را مطالعه کرده و با دیدی باز نسبت به بازار خرید های خود را انجام دهید.

تحلیل اتریوم

برای تحلیل هر یک از ارز های دیجیتال نباید از یک و یا دو تحلیل به تنهایی استفاده کنیم، پس در نتیجه باید تمامی انواع تحلیل ها را در کنار یکدیگر استفاده کنیم، تا بتوانیم به یک نتیجه گیری صحیح و قابل اطمینان برسیم. در ادامه به معرفی و بررسی بعضی از تحلیل ها می‌پردازیم.

تحلیل تکنیکال: با ابزار هایی که در سایت تریدینگ ویو در اختیار ما قرار داده می‌شود، که تقریبا این ابزار ها اکثرا رایگان هستند و برای استفاده از این ابزار نیاز به پرداخت هزینه برای تهیه ی اشتراک نداریم، می‌توانیم تحلیل نمودار اتریوم و یا هر رمز ارز مورد نظر خود را از زمان عرضه شدن به بازار ارز های دیجیتال تا به امروز را آغاز کنیم.

ما قادر هستیم با استفاده از روش ها و سبک های مختلف در حوضه ی تحلیل مانند پرایس اکشن، به صورت دقیق حمایت ها و مقاومت های نمودار رمز ارز را شناسایی کنیم.

این به این معنی است که می‌توانیم متوجه شویم که در چه زمان و قیمتی رمز ارز مورد نظر ما برای خرید مناسب است و در چه زمانی بهترین زمان برای فروش آن رمز ارز است که بتوانیم بیشترین سود را کسب کنیم.

تحلیل سنتیمنتال: تحلیل سنتیمنتال یکی از مهم‌ترین تحلیل های بازار است، که نشاندهنده ی رفتار سرمایه گذاران در مارکت است.

 

منبع: https://www.zoomarz.com/

 

1401/02/08
19:22:03
5.0 / 5
897
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد