کیفیت هوای تهران امروز در وضعیت قرمز

کیفیت هوای تهران امروز در وضعیت قرمز

آبیاری: در شرایطی که ساعات ابتدایی امروز (27 اردیبهشت ماه) میانگین کیفیت هوای تهران از عدد 400 هم عبور کرد و در وضعیت خطرناک قرار گرفت، اکنون در وضعیت ناسالم برای همه قرار دارد.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا اداره کل هواشناسی استان تهران روز گذشته (۲۶ اردیبهشت ماه) در حالی از خیزش گرد و خاک و کیفیت هوا آگاهی داد که بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در ساعات ابتدایی امروز سه شنبه شاخص کیفیت هوای تهران با عبور از عدد ۴۰۰ در وضعیت خطرناک قرار گرفت و باتوجه به تشدید آلودگی هوا در ساعات پایانی شب گذشته و ثبت شرایط «بسیار ناسالم» کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تصمیم تعطیلی مدارس و اداران پایتخت برای امروز گرفت.

در حال حاضر میانگین کیفیت هوای پایتخت ۱۹۳ و با آلاینده شاخص ذرات معلق کمتر از ۱۰ میکرون در وضعیت «ناسالم برای همه» قرار دارد. میانگین کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۴ و ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون آلاینده شاخص بود.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در وضعیت «ناسالم برای همه» کلیه افراد جامعه در معرض مخاطرات ناشی از آلودگی هوا قرار می گیرند و گروههای حساس ممکنست گرفتار عوارض شدیدتری شوند.

منبع:

1401/02/27
11:33:08
5.0 / 5
458
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد