آسمان صاف تا قسمتی ابری تهران در دو روز آینده

آسمان صاف تا قسمتی ابری تهران در دو روز آینده

به گزارش آبیاری بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی دو روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری و در ساعات پس از ظهر و شب افزایش ابر و رگبار پراکنده در ارتفاعات برای استان تهران پیشبینی می شود.


به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی دو روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری، در ساعات پس از ظهر و شب افزایش ابر و رگبار پراکنده در ارتفاعات (به ویژه ارتفاعات شرقی) و افزایش سرعت وزش باد در نیمه جنوبی و غربی (با احتمال وزش باید شدید و گرد و خاک) پیش بینی می شود.
همین طور از چهارشنبه تا اواخر وقت پنجشنبه با نفوذ زبانه سامانه بارشی از شمال استان، آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی وزش باد نسبتا شدید تا شدید و در مناطق شمالی و ارتفاعات گاهی رگبار و رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی مورد انتظار است و برای جمعه آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی افزایش سرعت وزش باد پیش بینی می شود.
امروز افزایش نسبی دما و از فردا تا پنجشنبه روند کاهش نسبی دما مورد انتظار است.
بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۴۲ درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.
آسمان تهران فردا (۱۸ مردادماه) صاف تا کمی ابری و از پس از ظهر افزایش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (۱۹ مردادماه) صاف تا قسمتی ابری و وزش باد از پس از ظهر نیمه ابری گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.1401/05/18
11:21:28
5.0 / 5
467
تگها: هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد