مجری طرح خودكفایی كود:

برخورد با عوامل گرانفروشی كودهای شیمیایی تشدید می شود

برخورد با عوامل گرانفروشی كودهای شیمیایی تشدید می شود

آبیاری: مدیرعامل شركت خدمات حمایتی كشاورزی اظهار داشت: تشدید برخورد جدی با عوامل گران فروشی و توزیع خارج از شبكه كارگزاری نهاده های كشاورزی محصولات این شركت در دستور كار قرار گرفته است.


به گزارش روز یکشنبه وزارت جهاد کشاورزی، «حمید رسولی» در نشست با جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی که به منظور بررسی و اتخاذ تدابیر لازم جهت پیشگیری از توزیع خارج از شبکه نهاده های کشاورزی تشکیل شده بود، گزارشی از اقدامات انجام شده برای توزیع مناسب کودهای یارانه ای عرضه کرد.
وی از رئیس سازمان تعزیرات حکومتی تقاضا کرد که برخورد جدی و بازدارنده با عوامل متخلف که کودهای یارانه ای را خارج از شبکه رسمی به فروش می رسانند، در دستور کار آن سازمان قرار گیرد و به مدیران استانی آن سازمان هم ابلاغ شود.
«جمال انصاری» معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در این نشست با مهم دانستن سیستم توزیع نهاده های کشاورزی، بر برخورد جدی با عوامل گرانفروشی و توزیع خارج از شبکه کود تصریح کرد.
در آخر این جلسه مقرر شد، مراتب طی بخشنامه ای توسط سازمان تعزیرات حکومتی به کلیه استانها ابلاغ و اجرای آن مورد توجه قرار گیرد.


1399/05/13
21:59:43
5.0 / 5
1750
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد