وزش باد شدید و گرد و خاک در جنوب وغرب تهران

وزش باد شدید و گرد و خاک در جنوب وغرب تهران

به گزارش آبیاری، بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان صاف تا کمی ابری و وزش باد شدید در نواحی جنوب وغرب با احتمال گرد و خاک همینطور افزایش برخی آلاینده های جوی در نواحی پرتردد شهری پیشبینی می شود.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف، گاهی کمی ابری، در بعضی ساعت ها همراه با وزش باد پیشبینی می شود.

از عصر فردا تا پنجشنبه(۱۴ تا ۱۷ شهریور) در نواحی جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد نسبتا شدید با احتمال گردوخاک موقت مورد انتظار است.

از عصر امروز تا صبح فردا (۱۳ تا ۱۴ شهریور) در نواحی پرتردد شهری گاهی افزایش بعضی آلاینده های جوی بخصوص ازن و ذرات معلق کمتراز 2.5 میکرون پیشبینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۹ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۴ شهریور) صاف و در بعضی ساعت ها وزش باد با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی سه شنبه ( ۱۵ شهریور) صاف و در بعضی ساعت ها وزش باد و در اواخر وقت کمی ابری با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

منبع:

1401/06/14
11:09:12
5.0 / 5
444
تگها: آلاینده , هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد