وزیر جهادكشاورزی:

خرید تضمینی دام و تهاتر با نهاده های دامی به زودی اجرائی می شود

خرید تضمینی دام و تهاتر با نهاده های دامی به زودی اجرائی می شود

به گزارش آبیاری، ایرنا- وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: خرید تضمینی دام از دامداران و تهاتر با نهاده های دامی از استان سمنان طی هفته آتی شروع می شود و به مرور در کل کشور گسترش خواهد یافت.


به گزارش آبیاری به نقل از ایرنا، سید جواد ساداتی نژاد روز پنجشنبه در نشست با تعدادی از کشاورزان و تشکل های بخش کشاورزی شهرستانهای گرمسار و آرادان استان سمنان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان گرمسار اظهار داشت: پشتیبانی از تولیدکنندگان در بخش کشاورزی و پاسخ به مطالبه این قشر از جامعه به عنوان سربازان عرصه تولید و امنیت غذایی از اولویت های دولت و وزارت جهادکشاورزی است.
به گفته وی برنامه اصلاح قیمت مرغ و تخم مرغ به عنوان مطالبه تولیدکنندگان، امید است با مشارکت و همراهی مصرف کنندگان به نتیجه قابل انجامی منجر شود.
وی افزود: کشاورزان شهرستان های گرمسار و آرادان، افرادی متخصص و دانا هستند و تخصص در زمینه کشاورزی مزیتی برای افزایش راندمان است.
وی بیان کرد: شرکت تعاونی گاوداران گرمسار دارای زنجیره کاملی است و وزارت جهادکشاورزی در امتداد پویایی و افزایش راندمان این تعاونی آماده هرگونه کمک و حمایت است.
ساداتی نژاد اشاره کرد: خرید تضمینی دام از دامداران و تهاتر با نهاده های دامی از استان سمنان طی هفته آتی شروع می شود و به مرور در کل کشور گسترش خواهد یافت.
وی تصریح کرد: عملیات تکمیل طرح سیلوی گرمسار به عنوان مطالبه مردمی با سرعت بیشتر صورت خواهد گرفت.
وزیر جهاد کشاورزی ضمن تقدیر از سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان و مجموعه مدیران استان در افزایش راندمان در کشاورزی، اظهار داشت: استان سمنان در زمینه مردمی سازی یارانه ها و تنظیم بازار عملکرد مطلوبی داشته و به این وسیله از استاندار و سایر مسئولان، صمیمانه قدردانی و تشکر می کنم.
به گزارش آبیاری به نقل از ایرنا، ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی امروز پنجشنبه بمنظور بازدید و بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی شهرستان گرمسار وارد استان سمنان شد.
ساداتی نژاد در بدو ورود وارد شهرستان گرمسار شده و مورد استقبال هاشمی استاندار، اردشیر مطهری نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان و برخی دیگر از مسئولان استانی قرار گرفت.
وزیر جهاد کشاورزی در این سفر یک روزه مقرر است سیلوی یکصد هزار تنی شرق کشور را بازدید کند.
بازدید از واحد فوق پیشرفته مرغ تخمگذار در آرادان گرمسار از دیگر برنامه های وزیر جهاد کشاورزی در استان سمنان است.
شهرستان های گرمسار و آرادان در غرب استان سمنان واقع شده و گرمسار در همسایگی استان تهران قرار دارد.1401/06/17
23:24:49
5.0 / 5
593
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد