اداره كل هواشناسی استان تهران هشدار داد

انتقال گرد و خاک از استانهای همجوار به تهران

انتقال گرد و خاک از استانهای همجوار به تهران

آبیاری: آبیاری: اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد نسبتا شدید تا شدید و نفوذ و انتقال گردوخاک از استانهای همجوار به تهران هشدار داد.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار زرد رنگ نسبت به وزش باد نسبتا شدید تا شدید، نفوذ و خیزش گردوخاک خصوصاً در جنوب شرق و نیمه جنوبی استان و نفوذ و انتقال گردوخاک از استانهای همجوار هشدار دارد.

همچنین خیزش گردوخاک در مناطق مستعد استان، کاهش کیفیت هوا، کاهش دید افقی و قائم از سه شنبه تا اواخر وقت سه شنبه (۵ مهرماه) دور از انتظار نیست.

اداره کل هواشناسی استان تهران برای جلوگیری از لطمه های ناشی از این مخاطره آمادگی دستگاه های ذیربط و در نظر گرفتن تمهیدات لازم را سفارش کرد.

به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، هشدار زردرنگ به مفهوم این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که ممکنست در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را بوجود آورد. این هشدار برای آگاهی مردم صادر می شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از طرف دیگر مسئولان نیز در جریان این هشدارها قرار می گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.

منبع:

1401/07/05
14:42:00
5.0 / 5
627
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد