نفوذ گرد و خاک از استانهای مجاور به تهران

نفوذ گرد و خاک از استانهای مجاور به تهران

آبیاری: آبیاری: بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، احتمال نفوذ گرد و خاک از استانهای مجاور و کاهش کیفیت هوا خصوصاً در غرب و نیمه جنوبی و رگبار باران و بارش برف در نیمه شمالی استان همین طور کاهش دما در بیشترمناطق پیش بینی می شود.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمانی کمی ابری گاهی نیمه ابری و در مناطق پرتردد گاهی همراه با غبار محلی رقیق و از بعدازظهر سه شنبه تا چهارشنبه (۲۶ تا ۲۷ مهرماه) دربعضی ساعات همراه با وزش باد شدید و در مناطق مستعد با خیزش موقتی گردو خاک همینطور احتمال نفوذ گردوخاک از استانهای مجاور و کاهش کیفیت هوا بخصوص در غرب و نیمه جنوبی استان پیشبینی می شود.

از بعدازظهر امروز تا فردا (۲۶ تا ۲۷ مهرماه) در نیمه شمالی افزایش ابرناکی گاهی رگبار پراکنده باران و در ارتفاعات بالادست رگبار باران با احتمال بارش برف گاهی همراه با مه مورد انتظار است.

از بعداز ظهر روز جمعه تا روز شنبه ( ۲۹ تا ۳۰ مهرماه) افزایش ابرناکی در پاره ای نقاط وزش باد شدید و در نیمه شمالی استان بارش باران پیشبینی می شود.

امروز و فردا در بیشتر مناطق استان بخصوص ارتفاعات و مناطق کوهستانی شاهد کاهش محسوس دما خواهیم بود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۳ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ۲۷ مهرماه) کمی ابری و غبار صبحگاهی و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه (۲۸ مهرماه) کمی ابری و در پس از ظهر نیمه ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

منبع:

1401/07/27
09:45:18
5.0 / 5
546
تگها: كیفیت , هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد