سخنگوی كمیسیون كشاورزی خبر داد

قول بنیاد شهید درباره ی شهید محسوب شدن محیط بانانی که حین ماموریت فوت می کنند

قول بنیاد شهید درباره ی شهید محسوب شدن محیط بانانی که حین ماموریت فوت می کنند

آبیاری: آبیاری: سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی از قول مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه این کمیسیون درباب ارائه پیشنهاد «شهید» محسوب شدن محیط بانانی که مورد به هدف خوردن گلوله شکارچیان قرار می گیرند به هیأت دولت و انجام پیگیری های لازم دراین زمینه آگاهی داد.ذبیح الله اعظمی در گفت و گو با ایسنا با اشاره حضور معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱ کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون کشاورزی، مسئولان بنیاد شهید قول دادند طی پیشنهادی «شهید» محسوب شدن محیط بانانی که مورد به هدف خوردن گلوله شکارچیان قرار می گیرند را به هیأت دولت ارائه و پیگیری های لازم را دراین زمینه انجام دهند.

وی اضافه کرد: بعد از تصویب هیئت دولت، از این به بعد هر محیط بانی که حین ماموریت جان خودرا از دست بدهد به عنوان شهید خدمت محسوب می شود؛ همین طور در صورت تصویب این موضوع، حدود ۵۰ پرونده از قبل مانده در این خصوص تعیین تکلیف می شود.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون همین طور وضعیت هلدینگ کوثر متعلق به بنیاد شهید مورد بررسی قرار گرفت. این مجموعه درصد بالایی از جوجه یک روزه مورد نیاز کشور را تولید می کند و در تامین گوشت گرم کشور نقش موثری دارد. این مجموعه در زمینه کشاورزی نیز فعال است و می تواند قسمتی از هزینه های بنیاد شهید را تامین کند.

منبع:

1401/08/11
10:07:23
5.0 / 5
676
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد