تداوم افزایش آلاینده ها و کاهش کیفیت هوای تهران

تداوم افزایش آلاینده ها و کاهش کیفیت هوای تهران

آبیاری: به گزارش آبیاری، برپایه اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان در مناطق شهری افزایش آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا، افزایش ابر و وزش باد در ارتفاعات پیشبینی می شود.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، با بررسی آخرین نقشه های هواشناسی، تصاویر ماهواره ای و خروجی مدلهای پیش یابی عددی طی امروز و فردا (۲۲ و ۲۳ آبان) شاهد جوی پایدار در استان خواهیم بود که به باعث آن آسمان قسمتی ابری، گاهی وزش باد و در مناطق شهری و پرتردد استان افزایش آلاینده ها باعث کاهش کیفیت هوا خواهد شد، طی این مدت در ارتفاعات استان در ساعات پس از ظهرافزایش ابرناکی و وزش باد مورد انتظار است.

برای روز سه شنبه(۲۴ آبان) وزش باد بخصوص در نیمه غربی پیشبینی و سبب کاهش نسبی آلاینده های جوی در این روز نسبت به روزهای گذشته می شود. از بعدازظهر چهارشنبه(۲۵ آبان) با فعالیت سامانه بارشی، برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه(۲۵ و ۲۶ آبان) افزایش ابر دربعضی ساعات بارش باران گاهی رگبار و وزش باد و در ارتفاعات بارش باران و برف مورد انتظار است.

از نظر دمایی تغییرات محسوسی در بیشینه دما تا روزهای پایانی هفته جاری پیشبینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه آلودگی- امین آباد با کمینه دمای ۵- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ۲۳ آبان) صاف و گاهی وزش باد همراه با غبار محلی و در پس از ظهر افزایش باد با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد و طی سه شنبه (۲۴ آبان) صاف همراه با غبار صبحگاهی و در پس از ظهر وزش باد با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

منبع:

1401/08/23
12:04:54
5.0 / 5
512
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد