هشدار هواشناسی نسبت به افزایش آلودگی هوای تهران

هشدار هواشناسی نسبت به افزایش آلودگی هوای تهران

آبیاری: آبیاری: اداره کل هواشناسی استان تهران، نسبت به افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا تا حد ناسالم برای تمام گروه ها هشدار داد.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، اداره کل هواشناسی استان تهران، با صدور هشدار سطح نارنجی رنگ از ادامه پایداری نسبی جو، عدم وزش باد شایان توجه و افزایش غلظت آلاینده های جوی به ویژه ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون و کاهش کیفیت و آلودگی هوا از جمعه تا بامداد شنبه (۲۵ تا ۲۶ آذر) در شهرستان های تهران، اسلامشهر، بهارستان، پاکدشت، پیشوا، قدس، ری، شهریار، رباط کریم قرچک، ملارد و ورامین آگاهی داد.

بر اثر این مخاطره جوی انباشت آلاینده ها، افزایش شاخص آلودگی هوا، کاهش کیفیت هوا تا حد ناسالم برای تمام گروه ها پیش بینی می شود.

اداره کل هواشناسی استان تهران برای جلوگیری از لطمه های ناشی از این مخاطره جوی عدم تردد غیر ضروری برای تمام گروه ها، پرهیز از کارهای فیزیکی و ورزشی در فضای باز، کاهش تردد خودرو ها، کنترل فعالیت واحدهای صنعتی، مدیریت منابع آلاینده ثابت و متحرک، اتخاذ تدابیر لازم دستگاه های امدادرسان، اتخاذ تدابیر مدیریتی لازم برای جلوگیری از افزایش غلظت آلاینده ها تا حد بسیار ناسالم را سفارش می کند.

به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، در هشدار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی پیش بینی می شود که پدیده ای جوی اثرات منفی به همراه داشته باشد و خسارت های احتمالی را سبب شود. هشدار نارنجی برای آماده باش دستگاه های مسئول برای مقابله با یک پدیده خسارت زا صادر می شود.
1401/09/25
11:50:01
5.0 / 5
596
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد