ادامه کاهش کیفیت هوای تهران

ادامه کاهش کیفیت هوای تهران

آبیاری: آبیاری: بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان، بارش برف در ارتفاعات، افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا همین طور افزایش دما از اواسط هفته پیش بینی می شود.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، برمبنای تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و پیش یابی مدلهای عددی وضعیت جوی استان برای امروز(۲۶ آذر) در ارتفاعات بارش پراکنده برف و طی امروز تا روز سه شنبه (۲۶ تا ۲۹ آذر) آسمان کمی ابری تا نیمه ابری و باتوجه به پایداری نسبی جو و عدم وزش باد شایان توجه در مناطق شهری در غالب ساعات، شرایط انباشت و افزایش غلظت آلاینده ها و بدنبال آن کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

از اواخر وقت روز دوشنبه (۲۸ آذر) تا پایان هفته با فعالیت متناوب یک سامانه بارشی ضعیف در نیمه شمالی بارش پراکنده باران گاهی توام با برف و در ارتفاعات بارش برف گاهی همراه با مه پیش بینی می شود.

طی این مدت دیگر نواحی استان، مرکز و نیمه جنوبی آن افزایش ابرناکی و احتمال بارش پراکنده مورد انتظار است همچنان شرایط انباشت آلاینده ها وجود خواهد داشت.

برای امروز و فردا (۲۶ و ۲۷ آذر) شاهد تغییرات محسوس دمای هوا نخواهیم بود اما از روز سه شنبه تا پایان هفته افزایش محسوس دما بین ۳ تا ۵ درجه سانتیگراد مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه آلودگی - امین آباد با کمینه دمای ۵- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۷ آذر) کمی ابری همراه باغبارمحلی با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه (۲۸ آذر) صاف همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع:

1401/09/27
11:29:23
5.0 / 5
665
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد