اعلام تصمیم قطعی در رابطه با ادغام شرکت کنترل کیفیت هوا و محیط زیست تهران به زودی

اعلام تصمیم قطعی در رابطه با ادغام شرکت کنترل کیفیت هوا و محیط زیست تهران به زودی

آبیاری: به گزارش آبیاری، معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران در رابطه با ادغام شرکت کنترل کیفیت هوا و اداره محیط زیست تهران اظهار داشت: ظرف یک یا دو هفته آینده تصمیم قطعی در رابطه با این ادغام را اعلام خواهیم کرد.


مجید باقری در گفتگو با ایسنا، در رابطه با ادغام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اداره محیط زیست شهر تهران، اظهار داشت: در جلسه گذشته شورای شهر تهران آقای تشکری هم در صحن شورا نکته ای را در این ارتباط اعلام کردند؛ موضوعی که در لایه کارشناسی شهرداری تهران با اهدافی مطرح گردیده است.
وی ادامه داد: مبحث به علت حساسیت های که داشت بنا را گذاشتیم که مسکوت بماند تا کارشناسی های قطعی تر صورت گیرد، بنابراین مشورت هایی را باید با شورا داشته باشیم و در لایه های مدیریتی هم این مشورت ها صورت گیرد.
باقری تصریح کرد: بعد از این مشورت ها ظرف یک یا دو هفته آینده تصمیم قطعی را اعلام خواهیم کرد.
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران در پاسخ به سوالی در خصوص این که آیا این تصمیم ادغام در جهت کاهش تعداد شرکت ها و سازمان های شهرداری تهران مطرح شده است؟ اظهار داشت: خیر نگاهی که سبب شده به این سمت حرکت نماییم تعدیل و کاهش نبوده بلکه در این تصمیم هدف دیگری دنبال می شود که البته این بحث مراحل ابتدایی خویش را طی می کند؛ بنابراین باید کمی رسانه ها تحمل کنند؛ حتما خبر قطعی را اعلام می نماییم.
منبع:

1401/10/23
14:18:39
5.0 / 5
535
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد