تداوم وزش باد شدید و خیزش گرد و خاك در شرق كشور

تداوم وزش باد شدید و خیزش گرد و خاك در شرق كشور

به گزارش آبیاری مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی از تداوم وزش باد شدید و خیش گرد و خاك در شرق كشور اطلاع داد و اظهار داشت: حداكثر دما در تهران پس فردا ( ۲۲ مردادماه) به ۴۰ درجه سانتیگراد می رسد.صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: طی سه روز آینده در ارتفاعات البرز مرکزی، ارتفاعات هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و جنوب فارس در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق پراکنده همراه با وزش باد پیشبینی می شود.

وی افزود: این وضعیت فردا (۲۱ مرداد) در بعضی نقاط اردبیل و ارتفاعات آذربایجان شرقی هم پیشبینی می شود و در شرق کشور طی روزهای آینده تداوم وزش باد شدید و گرد و خاک دور از انتظار نیست.

مدیرکل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه سواحل شرقی دریای خزر هم طی پنج روز آینده مواج خواهد بود، اظهارکرد: در سایر منطقه کشور طی روزهای آینده پدیده قابل توجهی پیشبینی نمی گردد.

ضیاییان در انتها درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان تهران فردا (۲۱ مرداد) صاف و در بعد ازظهر وزش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد و پس فردا (۲۲ مرداد) هم صاف و همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۴۰ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

منبع:

1399/05/20
14:13:44
5.0 / 5
1666
تگها: هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد