بارندگی در تهران طی امروز و فردا

بارندگی در تهران طی امروز و فردا

آبیاری: اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام نمود که طی امروز تا فردا فعالیت سامانه بارشی در استان ادامه داشته و از پنجشنبه روند افزایش دما مورد انتظار است.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، با بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران امروز تا فردا با فعالیت سامانه بارشی همراه بوده و آسمانی ابری در بعضی ساعت ها همراه با بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در مناطق مستعد همراه با بارش تگرگ و در ارتفاعات گاهی بارش برف و کولاک برف، در تهران مورد انتظار است.

لازم به ذکر است که شدت فعالیت این سامانه از امشب تا بعدازظهر فردا خواهد بود.

همچنین از پنجشنبه سوم فروردین ماه تا شنبه پنجم فروردین ماه آسمان تهران، صاف تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد و از پس از ظهرشنبه با نفوذ سامانه بارشی دیگر، افزایش ابرناکی و در ارتفاعات گاهی بارش پراکنده پیشبینی می شود.

همچنین امروز کاهش نسبی دما و فردا کاهش محسوس دما همراه با یخبندان شبانه سطح زمین در ارتفاعات بالادست، پیشبینی می شود و از پنجشنبه روند افزایش دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، امروز سه شنبه، اول فروردین ماه ۱۴۰۲ آسمان تهران نیمه ابری تا نیمه ابری در بعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهد بود و بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب ۱۸ و ۱۰ درجه سانتی گراد است. فردا چهارشنبه، دوم فروردین ماه هم آسمان تهران ابری همراه با مه رقیق همراه با بارش باران و گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیشبینی می شود. همینطور بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب ۱۱ و ۹ درجه سانتی گراد است.

در روز پنجشنبه سوم فروردین ماه، آسمان تهران نیمه ابری بوده و به تدریج کاهش ابر و گاهی وزش باد پیشبینی می شود. بیشینه و کمینه دمای هوا در این روز به ترتیب ۱۶ و ۱۱ درجه سانتی گراد است.
1402/01/02
13:38:05
5.0 / 5
339
تگها: هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد