وزش باد شدید در جنوب تهران

وزش باد شدید در جنوب تهران

آبیاری: بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان ابری همراه با وزش باد از امروز تا روز دوشنبه (26 تا28 فروردین) خصوصاً در نواحی جنوبی استان گاهی با وزش باد شدید پیش بینی می شود.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا نیمه ابری، در بعضی مناطق ابری، گاهی همراه با وزش باد از امروز تا روز دوشنبه (۲۶ تا۲۸ فروردین) خصوصاً در نواحی جنوبی استان گاهی با وزش باد شدید پیش بینی می شود.

در ایام دوشنبه تا چهارشنبه ( ۲۸ تا ۳۰ فروردین) در ارتفاعات استان خصوصاً ارتفاعات شمال شرق گاهی رگبار با احتمال رعد و برق مورد انتظار است.

برای امروز نسبت به روز گذشته افزایش دما تا روز سه شنبه ( ۲۹ فروردین) بدون تغییر محسوس دما و برای روز چهارشنبه روند افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا شنبه (۲۷ فروردین ) نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد به تدریج کاهش ابر با حداقل دمای ۱۱ و حداکثر دمای ۲۱ درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه (۲۸ فروردین ) صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد به تدریج افزایش ابر و اواخر وقت افزایش باد با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۰ درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۱۹ درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

منبع:

1402/01/27
09:55:48
5.0 / 5
447
تگها: هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد