پیشبینی حداکثر دمای 40 درجه برای تهران در روز شنبه

پیشبینی حداکثر دمای 40 درجه برای تهران در روز شنبه

به گزارش آبیاری، هواشناسی استان تهران اعلام نمود که وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در نیمه جنوبی و تندباد لحظه ای و کاهش نسبی دما روزهای آتی در این استان پیشبینی می شود.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، بر مبنای نقشه های پیشبینی و تحلیل برونداد الگوهای پیش یابی عددی از وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمان تهران در روز جاری صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعت ها همراه با وزش باد و در ساعتهای بعدازظهر و شب افزایش سرعت باد و گاهی وزش باد شدید بخصوص در نیمه جنوبی استان با گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیشبینی می شود.

بر این اساس از عصر یکشنبه، ۲۵ تیر با نزدیک شدن یک موج ضعیف در اغلب نواحی استان تهران، وزش باد در نواحی شمالی و غربی گاهی وزش باد شدید با احتمال تندباد لحظه ای در نیمه جنوبی و گاهی همراه با خیزش موقت گرد و خاک و در ارتفاعات بالادست با احتمال رگبار پراکنده و همینطور در بیشتر نواحی کاهش نسبی دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه های ورامین و فرودگاه امام خمینی (ره) با بیشینه دمای ۴۱ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا شنبه، ۲۴ تیرماه هم صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد و در بعضی ساعت ها غبار رقیق با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۴۰ درجه سانتیگراد پیشبینی شده است. در روز یکشنبه، ۲۵ تیرماه هم آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد از پس از ظهر افزایش باد گاهی وزش باد شدید با احتمال باد و گرد و خاک با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

منبع:

1402/04/24
11:06:04
5.0 / 5
357
تگها: كیفیت , هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد