وضعیت جوی مرزهای غربی و عتبات عالیات تا جمعه چگونه است؟

وضعیت جوی مرزهای غربی و عتبات عالیات تا جمعه چگونه است؟

آبیاری: آبیاری: بگفته رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا در بیشتر مناطق مرزی و عتبات عالیات وزش باد و گاهی وزش باد شدید و رخداد گرد و خاک پیش بینی می شود.صادق ضیائیان در گفت و گو با ایسنا درباره ی وضعیت جوی مرزهای غربی کشور و عتبات عالیات، توضیح داد: آسمان مهران فردا (۹ شهریور) صاف و وزش باد، گاهی وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک خواهد بود. بیشینه و کمینه دمای این روز ۴۳ و ۲۸ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. آسمان این شهر پس فردا (۱۰شهریور) صاف تا کمی ابری، وزش باد، گاهی وزش باد شدید و احتمال رخداد گرد و خاک با بیشترین و کمترین دمای ۴۶ و ۲۹ درجه سانتیگراد خواهد بود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا افزود: وضعیت جوی چذابه نیز فردا صاف، وزش باد، گاهی وزش باد شدید با احتمال رخداد گرد و خاک با بیشینه وکمینه دمای ۴۳ و ۲۵ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. پس فردا آسمان این منطقه صاف و غبار رقیق و وزش باد، گاهی وزش باد شدید با احتمال رخداد گرد و خاک خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین و خنک ترین زمان به ۴۴ و ۲۶ درجه سانتیگراد می رسد.

وی اضافه کرد: آسمان شلمچه نیز فردا صاف، وزش باد و گاهی وزش باد شدید با احتمال رخداد گرد و خاک پیش بینی می شود و بیشینه و کمینه دما به ۴۳ و ۲۹ درجه سانتیگراد می رسد. این شهر پس فردا آسمانی صاف، وزش باد، گاهی وزش باد شدید با احتمال رخداد گرد و خاک خواهد داشت و دمای هوا بین ۴۳ و ۳۰ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا در ادامه اظهار داشت: آسمان مرز خسروی (قصر شیرین ) فردا صاف تا کمی ابری و غبار رقیق، گاهی وزش باد با احتمال وزش باد شدید و گرد و خاک و دمای هوا بین ۴۱ و ۲۷ درجه سانتیگراد خواهد بود. پس فردا آسمان این منطقه صاف تا کمی ابری و وزش باد، احتمال وزش باد شدید و گرد و خاک با بیشینه و کمینه دمای ۴۴ و ۲۷ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

وی درباب وضعیت جوی مرز تمرچین پیرانشهر اظهار داشت: آسمان این منطقه فردا کمی ابری تا نیمه ابری، وزش باد و احتمال وزش باد شدید و بارش پراکنده با بیشینه و کمینه دمای ۳۰ و ۱۵ درجه سانتیگراد و پس فردا صاف تا کمی ابری و وزش باد، گاهی وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک با بیشترین و کمترین دمای ۳۲ و ۱۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.

ضیائیان اظهار داشت: وضعیت جوی مرز باشماق طی فردا صاف تا کمی ابری تا نیمه ابری و وزش باد و احتمال وزش باد شدید و بارش پراکنده با بیشینه و کمینه دمای ۳۳ و ۱۹ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. پس فردا نیزآسمان این شهر صاف تا کمی ابری و وزش باد و احتمال وزش باد شدید و گرد و خاک با بیشترین و کمترین دمای ۳۵ و ۲۱ درجه سانتیگراد خواهد بود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به وضعیت جوی شهرهای عراق اشاره کرد: آسمان نجف فردا و پس فردا صاف و وزش باد، گاهی وزش باد شدید و رخداد گرد و خاک خواهد بود و فردا دمای هوا در گرم ترین و خنک ترین زمان به ۴۲ و ۲۹ درجه سانتیگراد می رسد. پس فردا حداکثر و حداقل دمای نجف ۴۴ و ۳۰ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

وی اضافه کرد: وضعیت جوی کربلا فردا و پس فردا صاف، همراه با وزش باد، گاهی وزش باد شدید و رخداد گرد و خاک خواهد بود. فردا حداقل و حداکثر دما ۲۹ و ۴۱ و پس فردا ۲۹ و ۴۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره ی وضعیت جوی کاظمین اظهار داشت: آسمان کاظمین فردا و پس فردا صاف و وزش باد، گاهی وزش باد شدید و رخداد گرد و خاک خواهد بود و دمای هوا فردا به۴۱ و ۲۸ و پس فردا به ۴۴ و ۲۸ درجه سانتیگراد می رسد.

ضیاییان در آخر درباره ی وضعیت جوی سامرا طی فردا و پس فردا توضیح داد: آسمان این شهر فردا و پس فردا صاف و غبار آلود و گاهی وزش باد شدید و رخداد گرد و خاک پیش بینی می شود. بیشینه و کمینه دمای فردا به ۴۱ و ۲۹ و پس فردا ۴۴ و ۲۹ درجه سانتیگراد خواهد بود.

منبع:

1402/06/09
13:17:45
5.0 / 5
310
تگها: هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد