رئیس سازمان حفاظت محیط زیست:

امیدواریم خانواده محیط زیست هر سال پرشورتر در راه اربعین قرار بگیرد

امیدواریم خانواده محیط زیست هر سال پرشورتر در راه اربعین قرار بگیرد

آبیاری: به گزارش آبیاری، خوزستان رییس سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: امیدوار هستم شرایط مهیا شود تا بتوانیم با توان کشور نسبت به حفظ محیط زیست کشورمان قدمهای مناسب همراه با تعقل، تدبر و حل مشکل برداریم.علی سلاجقه امروز (۹ شهریورماه) در جمع سفیران محیط زیست در شهر کوفه، اظهار نمود: خدا را شاکریم که این توفیق حاصل شد در نجف اشرف و مسجد کوفه که تاریخ اسلام را رقم می زند حضور پیدا کردیم.

به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا وی ادامه داد: ابتکار اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان برای مراسم اربعین حسینی با حضور ۷۲ نفر از همکاران ما از سراسر کشور بسیار عالی بود و حضور در این محل ها سعادت بسیار بزرگی است.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: همکاران بنده با شوق و عزت در این راه قرار گرفتند و امیدواریم ادامه مسیر تا کربلای معلی، در صحت و سلامت باشند. از خداوند می خواهم خانواده محیط زیست کشور سال به سال پرشورتر در این راه قرار بگیرد.

سلاجقه با گرامیداشت یاد شهدای محیط بان افزود: امیدوار هستم در این راه کشور، نظام و همه دولتمردان بتوانند به وظایف خود عمل کنند. امیدوار هستم شرایط مهیا شود تا بتوانیم با توان کشور نسبت به حفظ محیط زیست کشورمان قدمهای مناسب همراه با تعقل، تدبر و حل مشکل برداریم.

منبع:

1402/06/10
18:29:46
5.0 / 5
396
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد