وعده عجیب وزارت جهادکشاورزی در رابطه با کاهش شدید قیمت گوشت

وعده عجیب وزارت جهادکشاورزی در رابطه با کاهش شدید قیمت گوشت

به گزارش آبیاری، قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت که برنامه مان رساندن گوشت قرمز به سطح قیمت سال های گذشته است.


به گزارش خبرگزاری آبیاری، علیرضا پیمان پاک در یک برنامه تلویزیونی ضمن اشاره به افزایش حجم واردات اظهار داشت: بازرسی ما هم اینست که گوشت به وفور وجود دارد و مشکلی وجود ندارد و در تمامی فروشگاه های زنجیره ای این محقق بوده است. اما اگر مشکلی دیده شده، سفارش می نماییم که آنرا گزارش دهند تا بازرسان ما نظارت کنند.
وی با اشاره به اینکه روزانه حدود ۱۵۰ تن واردات داریم، افزود: غیر از حدود ۱۰ درصد میزان واردات که به میادین تره بار می رود، ۹۰ درصد در فروشگاه های زنجیره ای عرضه می شود؛ یعنی تنها ۱۵ تا ۲۰ تن به میادین می رود و باقی در فروشگاه ها عرضه می شود.
قائم مقام وزیر کشاورزی در امور تجارت و تنظیم بازار با اشاره به اینکه برنامه ریزی می نماییم که تا اواسط آبان بتوانیم ثبات قیمت داشته باشیم، اظهار داشت: درحال برنامه ریزی هستیم که به قیمت های سال قبل برسیم؛ قیمت لاشه به قیمت ۳۳۰ عمده فروشی و ۳۸۰ هزار تومان خرده فروشی برسد.
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت برنامه وزارت جهاد کشاورزی رساندن قیمت گوشت قرمز به سطح قیمت های سال قبل است. ۹۰ درصد گوشت تنظیم بازار در فروشگاه های زنجیره ای عرضه می شود و در این حوزه کمبودی وجود ندارد و به زودی عرضه گوشت قرمز در سایر استان ها شروع می شود.
۲۲۳۲۲۵


1402/07/08
15:15:10
5.0 / 5
262
تگها: آب , فروش , كشاورزی
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد