پیشنهاد اختصاص پشت جلد کتاب های درسی به درختکاری بررسی می شود

پیشنهاد اختصاص پشت جلد کتاب های درسی به درختکاری بررسی می شود

به گزارش آبیاری، وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: پیشنهاد سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور برای اختصاص پشت صفحات کتاب های مدرسه ای به مبحث درخت و درختکاری را بررسی می نماییم.به گزارش آبیاری به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، رضامراد صحرایی امروز شنبه در حاشیه مراسم آغاز رسمی کاشت یک میلیارد درخت با اشاره به اینکه پیشنهاد سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور برای اختصاص پشت صفحات کتاب های مدرسه ای به مبحث درخت و درختکاری را بررسی می نماییم، اظهار داشت: سالانه حدود ۱۵۵ میلیون کتاب درسی در کشور چاپ می شود و پیشنهاد رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در خصوص اختصاص پشت جلد کتاب ها که نوشته ای ندارد به پیام هایی در رابطه با درختکاری قابل بررسی است.
وی اضافه کرد: اساسا این پیشنهاد را با رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی منتقل خواهم کرد تا در این حوزه برنامه ریزی کنند.
صحرایی در رابطه با حمایت های آموزش و پرورش از طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت اظهار نمود: دو نوع کمک به این طرح مد نظر داریم که یکی از آن تبدیل هر مدرسه به یک نهالستان است و در این حوزه فضایی را در مدارس برای کاشت و نگهداری از نهال در اختیار دانش آموزان قرار می دهیم. حمایت مهم تر دیگر ما در حوزه فرهنگ سازی است و هر کاری که بخواهد شکل بگیرد و پایدار بماند باید از راه آموزش و پرورش صورت گیرد.

1402/09/12
09:25:55
5.0 / 5
266
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد