مدیر جهاد كشاورزی میامی:

سیل ۲۳ میلیاردریال به مزارع میامی خسارت زد

سیل ۲۳ میلیاردریال به مزارع میامی خسارت زد

به گزارش آبیاری، مدیر جهاد کشاورزی میامی اظهار داشت: بر طبق برآورد اولیه، سیلاب روز نخست سال نو خسارت 23 میلیارد و 360 میلیون ریالی به مزارع گندم، جو، یونجه و چغندرقند در بخش فرومد وارد کرد.به گزارش آبیاری به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان سمنان، محمد حسینی با اعلان اینکه سیلاب روز نخست سال نو خسارت ۲۳ میلیارد و ۳۶۰ میلیون ریالی به مزارع گندم، جو، یونجه و چغندرقند در بخش فرومد وارد کرد بیان کرد: این میزان خسارت با حضور میدانی کارشناسان در محل وقوع سیل برآورد شد.
وی با اشاره به این که سیل در منطقه پل ابریشم، روستای چاه فرش در روز گذشته به وقوع پیوست، ابراز کرد: حدود ۲۰ درصد از مزارع گندم، جو، یونجه، چغندرقند و همین طور جاده های بین مزارع در این سیل از بین رفت.
مدیر جهاد کشاورزی میامی با اعلان اینکه سیلاب به ۱۰۹ هکتار از مزارع این روستا خسارت زد، اظهار داشت: ۲ کیلومتر از جاده های بین مزارع بر اثر سیل از بین رفت.
حسینی با اعلان اینکه کشاورزانی که مزارع و محصولات خودرا بیمه کرده اند برای دریافت خسارت به دفاتر بیمه مراجعه کنند اشاره کرد: اداره جهاد کشاورزی میامی پشتیبانی از خسارت دیدگان را در دستور کار دارد.

1403/01/03
13:17:38
5.0 / 5
167
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد