پیشرفت آهسته در مهار آتش سوزی های شدید كالیفرنیا

پیشرفت آهسته در مهار آتش سوزی های شدید كالیفرنیا

به گزارش آبیاری سازمان جنگلداری و حفاظت در مقابل آتش سوزی كالیفرنیا اعلام نمود كه حدودا بیشتر از ۲۰ آتش سوزی عمده طبیعی در بخش هایی از كالیفرنیا در جریان است.


به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، این حریق ها بخشی از صدها آتش سوزی کوچکتر هستند که در خلال گرمای شدید و ادامه رعد و برق همچون برخورد ۱۰۰ صاعقه به زمین در روز جمعه جریان دارند.
این آتش سوزی ها که هفته پیش به دنبال یک طوفان پرصاعقه شروع شد، جان شش نفر را گرفته و حدودا ۷۰۰ ساختمان را تخریب کرده است.
به گزارش رویترز سازمان جنگلداری کالیفرنیا گفته که تاکنون بیشتر از ۴۰۰ هزار هکتار از نواحی طبیعی سوخته است.
الان آتش سوزی های عمده ای در بخش هایی از ناحیه اطراف خلیج سانفرانسیسکو در جریان است، ناحیه جنگلی نزدیک دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز (در جنوب سان فرانسیسکو) و ناحیه بزرگی در فاصله میان سان فرانسیسکو و ساکرامنتو، مرکز ایالت ادامه دارند.
حدودا ۱۴ هزار مامور برای مقابله با این آتش سوزی ها اعزام شده اند اما کوشش برای مهار بزرگترین های آنها موفقیت چندانی نداشته و این ایالت خواهان کمک اضافی از سایر ایالات و سایر بخش های کالیفرنیا شده است.
به گزارش بی بی سی، "دانیل برلانت" سخنگوی سازمان آتش نشانی کالیفرنیا اظهار داشت: انتظار طوفان های پرصاعقه در ادامه هفته می رود و خطر وقوع آتش سوزی های تازه یا گسترش آتش سوزی های فعلی وجود دارد.1399/06/02
23:43:53
5.0 / 5
1533
تگها: جنگل
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد