وزیر جهاد كشاورزی:

بازار تخم مرغ تا ۳ روز آینده متعادل می شود

بازار تخم مرغ تا ۳ روز آینده متعادل می شود

آبیاری: وزیر جهاد كشاورزی اظهار داشت: روند رو به افزایش صادرات تخم مرغ سبب افزایش قیمت این محصول شد كه با اقدامات صورت گرفته بین دو تا سه روز آینده بازار این محصول متعادل می شود.


«کاظم خاوازی» روز شنبه در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه وزارت جهاد کشاورزی و معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده به منظور توانمندسازی زنان روستایی و عشایری برپایه زنجیره ارزش گیاهان دارویی و آموزش و ترویج مصرف محصول سالم و استاندارد در سطح کشور در جمع خبرنگاران درباره وضعیت بازار تخم مرغ و اجرایی نشدن قیمت ۲۶ هزارتومانی هر شانه در بازار اضافه کرد: حالا روی مجوز صادرات تخم مرغ کار می شود تا با به حداقل رساندن مجوزها بازار این محصول به حالت عادی بازگردد.
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه قیمت جدید هر شانه تخم مرغ ۳۰ تایی حدود ۲۶ هزارتومان است، خاطرنشان کرد: اقدامات صورت گرفته در مورد کاهش صدور مجوزهای صادراتی منجر به متعادل شدن قیمت تخم مرغ می شود تا جایی که برای مصرف کنندگان محسوس خواهد شد.
وی با تاکید براینکه کاهش تولید رخ نداده است اظهارداشت: علاوه بر تشدید نظارت ها بر قیمت تخم مرغ توسط سازمان تعزیرات کشور، تیمی نظارتی در وزارت جهاد کشاورزی هم تشکیل شده که این امر مورد استقبال تولیدکنندگان برای افزایش تولید قرار گرفته است.1399/06/30
22:06:02
5.0 / 5
1422
تگها: كشاورزی
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد