درخواست ۷ استان برای عرضه محصولات پروتئینی در میادین تهران

درخواست ۷ استان برای عرضه محصولات پروتئینی در میادین تهران

آبیاری: فراخوان عمومی واگذاری موقت غرفه های عرضه محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره بار تهران منتشر گردید و بهره برداران از 7 استان آمادگی خودرا را برای این امر اعلام نمودند.


به گزارش روز شنبه ایرنا از اعلام روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، معاون بازرگانی و امور اقتصادی این سازمان در این زمینه توضیح داد: متقاضیان عرضه محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره بار از ۷ استان تهران، اردبیل، همدان، مازندران، سمنان، البرز و گلستان، تقاضاهای خودرا جهت شرکت در این فراخوان ارسال کردند.
حسین اعرابی با تاکید بر اینکه ۸۲ درصد متقاضیان، اشخاص حقوقی و ۱۸ درصد افراد حقیقی بودند، اضافه کرد: ۵۳ درصد متقاضیان برای عرضه گوشت قرمز و ۴۷ درصد برای عرضه مرغ و تخم مرغ اعلام آمادگی کردند.
وی همین طور در گفت و گو با ایرنا با اعلان اینکه ۱۷ بهره بردار از ۷ استان در فراخوان شرکت کردند، اظهار داشت: مدت زمان واگذاری این غرف یک سال است.
اعرابی اشاره کرد: پروسه اختصاص غرفه و آغاز به کار بهره برداران از زمان برگزاری جلسه واگذاری، حدود یک ماه است.
به گزارش آبیاری به نقل از ایرنا، هم اکنون در میادین میوه و تره بار بطور متوسط قیمت گوشت گوسفند ۱۸ درصد، قیمت گوشت گوساله ۱۶ درصد، قیمت گوشت مرغ (تنظیم بازار) ۴۶ درصد و قیمت تخم مرغ ۱۴ درصد، نسبت به میانگین قیمت های سطح شهر، پایین تر است.
بیش از ۲۴۰ میدان و بازار میوه و تره بار در پایتخت فعال است.منبع:

1399/09/08
21:38:18
5.0 / 5
1410
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد