بهبود كیفیت هوای پایتخت از بعدازظهر امروز

بهبود كیفیت هوای پایتخت از بعدازظهر امروز

آبیاری: بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، با افزایش وزش باد از بعدازظهر امروز غلظت آلاینده ها در شهر كاسته می شود.


به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، بنا بر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، با عنایت به حاکمیت جو آرام تا بامداد روز پنج شنبه (29 خرداد 99)، در بعضی مناطق پرتردد شاهد افزایش غلظت ذرات معلق خواهیم بود که برقراری شرایط ناسالم (به ویژه برای گروه های حساس) را به دنبال خواهد داشت.
در طی روز با افزایش دما و آسمان صاف، عوامل جهت تولید آلاینده ازن فراهم خواهد شد و بیشینه غلظت این آلاینده در ساعات بعدازظهر مشاهده می شود، هرچند با وزش باد مؤثر در بیشتر اوقات، نسبت به روز گذشته از میزان کمتری برخوردار خواهد بود.
در ساعات پایانی پنج شنبه هم با تداوم وزش باد و پراکندگی آلاینده ها، برقراری وضعیت قابل قبول کیفیت هوا در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.
در اولین ساعات روز جمعه (30 خرداد 99) با کاهش تردد خودرو ها، برقراری شرایط قابل قبول کیفیت هوای شهر تهران در بیشتر مناطق پیشبینی می شود. همینطور در خلال روز با وزش باد مؤثر، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد، هرچند در بعضی ساعات بعدازظهر تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن دور از انتظار نخواهد بود.
شایان ذکر است با کاهش تندی باد در اواخر وقت جمعه، پیشبینی می شود در ساعت ترافیک شبانگاهی در بعضی مناطق پایتخت شاهد افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا باشیم.
منبع:

1399/03/30
12:42:41
5.0 / 5
2293
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد