سومین نمایشگاه بین المللی خرما در شیراز

سومین نمایشگاه بین المللی خرما در شیراز

به گزارش آبیاری رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس اظهار داشت: سومین نمایشگاه بین المللی و تخصصی تجهیزات و صنایع وابسته خرما هفتم تا دهم بهمن ماه ۹۹ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس برگزار می گردد.


روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از قول علیرضا واحدی پور اضافه کرد: این نمایشگاه با حضور صاحبان صنایع خرما از استان های خرماخیز و صنعتی و همینطور کشورهای افغانستان و پاکستان با برگزاری بیشتر از ۶۵ غرفه در سالن سرپوشیده حافظ نمایشگاه بین المللی استان فارس واقع در شهرک گلستان شیراز برپا می شود.
به قول وی، شعار این نمایشگاه تولید پایدار، اشتغال پایدار و صادرات پایدار با پیوند بین حلقه های زنجیره ارزش خرما است.
رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی فارس اظهار داشت: کارشناسان با تجربه و خبره سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در زمان برگزاری نمایشگاه در غرفه این سازمان حضور خواهند یافت و به بازدیدکنندگان مشاوره علمی، فنی، تخصصی و اداری را ارائه می دهند.
واحدی پور با اشاره به اینکه حضور بازدیدکنندگان مشروط به استفاده از ماسک و دستکش است، اضافه کرد: به علت انتشار کرونا این رویداد با رعایت کامل الزامات سلامت محیط و فاصله گذاری اجتماعی، طراحی و اجرا می شود.
وی ضمن اشاره به لزوم حفظ سلامت بازدیدکنندگان و پیشگیری از ازدحام جمعیت در محل نمایشگاه بیان نمود: به همت شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس واقع در شهرک گلستان شیراز، سامانه برخط صدور بلیت مجانی بازدید از این نمایشگاه راه اندازی شده و بازدید با تهیه بلیت امکان پذیر است.
رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی فارس اظهار داشت: شیوه دریافت بلیت این نمایشگاه کاملا مجانی است و متقاضیان می توانند برای دریافت آن به وبسایت شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس به نشانی www.farsfair.ir رجوع کنند.
واحدی پور اضافه کرد: استان فارس در زمینه صنایع فرآوری و بسته بندی خرما در جنوب کشور مقام اول را دارد.
وی با اشاره به اینکه بیشتر از ۶۵ واحد دارای پروانه بهره برداری بسته بندی و فرآوری خرما در استان فارس فعالیت می نمایند، اظهارکرد: واحدهای مذکور با ظرفیتی افزون بر ۳۴ هزار تن، اشتغال زایی ۵۱۳ نفر و با سرمایه گذاری ۸۷۲ میلیارد ریال فعال می باشند.
سومین نمایشگاه بین المللی و تخصصی تجهیزات و صنایع وابسته خرما از روز سه شنبه هفتم تا جمعه دهم بهمن ماه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.
منبع:

1399/11/06
14:41:04
0.0 / 5
1203
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد