بازدید سرزده وزیر جهاد كشاورزی از میادین مركزی عرضه مرغ در تهران

بازدید سرزده وزیر جهاد كشاورزی از میادین مركزی عرضه مرغ در تهران

به گزارش آبیاری وزیر جهاد کشاورزی از بازارهای مرغ میادین پیروزی و بهمن و یک سردخانه گوشت مرغ در جنوب تهران سرزده بازدید نمود.


به گزارش روز دوشنبه وزارت جهاد کشاورزی، " اظم خاوازی" در حاشیه بازدید از نحوه توزیع گوشت مرغ در میادین پیروزی و بهمن و یک سردخانه گوشت مرغ در جنوب تهران اضافه کرد: محدودیتی در تولید گوشت مرغ نداریم و در هفته های آتی گرفتار مازاد مرغ خواهیم شد.
وزیر جهاد کشاورزی اظهارداشت: بر این اساس به شرکت پشتیبانی امور دام دستور داده ایم تا در صورت افت قیمت در بازار، مرغ مازاد بر نیاز را از تولیدکنندگان خریداری کند.
خاوازی ضمن اشاره به این که مشکل میدان بهمن، توزیع و نحوه نظارت بر صنف بود، اظهار داشت: در جلسه ای با همکاران وزارت صمت این مسائل را بررسی خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: برخی از اصناف قدیمی صنف مرغ به ما رجوع کردند و به نحوه توزیع و اداره غرفه ها در میدان بهمن اعتراض داشتند که امروز با حضور این افراد و معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت جلسه ای خواهیم گذاشت.
وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: مرغ به اندازه کافی وجود دارد و در روز گذشته دو هزار تن مرغ مازاد را به بازار عرضه کردیم.
خاوازی با بیان اینکه هزاران تن گوشت مرغ منجمد با کیفیت خوب و قیمت ارزان هم وجود دارد که در حال عرضه است، ابراز امیدواری کرد: در ایام آینده مشکلاتی که در توزیع مرغ بین اصناف وجود دارد، حل شود.منبع:

1399/12/19
14:00:11
0.0 / 5
1162
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد