هوای پاك در تهران

هوای پاك در تهران

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام نمود که کیفیت هوای تهران الان با شاخص میانگین ۳۷، پاک است.


به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، بنابر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در بامداد روز یکشنبه (۸ فروردین ۱۴۰۰) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته است.
همینطور در طول روز با حاکمیت جو ناپایدار و وزش باد مؤثر شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد. در اواخر وقت یکشنبه، ۹ فروردین هم تداوم وزش باد برقراری وضعیت قابل قبول را در بیشتر مناطق به دنبال خواهد داشت. با کاهش تدریجی تندی باد تا بامداد روز دوشنبه (۹ فروردین ۱۴۰۰) و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته در بعضی مناطق پرتردد احتمال برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس وجود دارد.
کاهش ناپایداری جوی در خلال روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود. با حاکمیت این شرایط جوی تا اواخر وقت دوشنبه و افزایش ترافیک شامگاهی انتظار می رود وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت برقرار گردد.
به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، بر مبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت در ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین ۹۱ در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۳۷ پاک است.
منبع:

1400/01/09
14:57:14
5.0 / 5
1533
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد