تشكیل كمیته تخصصی ساماندهی بازار مرغ و تخم مرغ

تشكیل كمیته تخصصی ساماندهی بازار مرغ و تخم مرغ

آبیاری: برپایه مصوبه های امروز (سه شنبه) جلسه ستاد تنظیم بازار، کمیته تخصصی ساماندهی بازار مرغ و تخم مرغ در این ستاد تشکیل می شود.


به گزارش آبیاری به نقل از ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، بنا به مصوبه های امروز ستاد تنظیم بازار با حضور ریاست رئیس جمهوری، قرار شد کمیته ای تخصصی بمنظور ساماندهی بازار مرغ و تخم مرغ تشکیل گردد.
این کمیته با ریاست وزیر جهاد کشاورزی و با عضویت قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تجاری و دیگر مسئولان مربوطه تشکیل خواهد شد.
طبق مصوبه های جلسه امروز ستاد تنظیم بازار، قرار شد این کمیته با داشتن اختیارات کامل از طرف ستاد تنظیم بازار نسبت به برنامه ریزی و تولید و توزیع مرغ، بوسیله شرکت های تولیدکننده عمده مرغ و نیز با همکاری و خدمت گرفتن از ظرفیت مرغ داری های دیگر، اقدام های لازم را انجام دهد.
به گزارش آبیاری به نقل از ایرنا، در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار «علیرضا رزم حسینی» وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: با هماهنگی و تعامل وزارت جهاد کشاورزی، تشکل های بزرگ را برای مدیریت بازار در حوزه مرغ مشخص کردیم تا کار را جلو ببرند.
وی با اعلان اینکه تامین نهاده ها به خوبی انجام شده است، اضافه کرد: در عرصه تولید و تامین مرغ نیز مشکلی نداریم و عرضه به خوبی در حال انجام می باشد و مردم نباید از این لحاظ نگرانی داشته باشند.
وزیر صنعت اشاره کرد: مردم تحت تاثیر فضا های کاذب به وجود آمده نباید خرید هیجانی داشته باشند.منبع:

1400/01/11
20:13:07
5.0 / 5
1230
تگها: شركت , كشاورزی
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان آبیاری
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد