مدیركل خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد

امادگی تهران برای مقابله با بارش ها و طوفان های بهاری

امادگی تهران برای مقابله با بارش ها و طوفان های بهاری

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران ضمن اشاره به پیشبینی بارش باران های شدید همراه با طوفان و گرد و غبار ظرف روزهای آینده از آمادگی مناطق و نواحی شهر تهران برای مقابله با بارش ها و طوفان های بهاری اطلاع داد.


اصغر عطایی در گفتگو با ایسنا، در تشریح آمادگی شهرداری تهران برای بارش های بهاری اظهار داشت: باتوجه به بارش های بهاری که از قبل هم پیشبینی شده بود و در ایام گذشته هم شاهد بارش های شدید همراه با طوفان و گردوغبار بودیم، آمادگی خوبی در سطح مناطق 22گانه و نواحی 124 گانه بوجود آمده است و در واقع بسیج کاملی برای مقابله با حوادث احتمالی بوجود آمده است.
وی ادامه داد: از روزهای گذشته به صورت کامل مسیل ها و کانالها رصد و پایش شده و پاکسازی های لازم انجام شده است. همینطور تجهیزات مورد نیاز شامل "اره موتوری و بالا بر" برای بارش های بهاری که بیشتر به صورت لحظه ای است و امکان دارد در هر زمان محدوده ای از شهر را درگیر کند تأمین شده تا در صورت شدت باد و سقوط درختان مبحث به سرعت حل و فصل شود.
عطایی افزود: خوشبختانه تا کنون مشکلی در زمینه آبگرفتگی وجود نداشته است و تنها در چند مورد به صورت جزئی شاهد شکستگی درختان آن هم به صورت شکستگی شاخه ها بودیم که با آمادگی خوبی که وجود دارد به سرعت مبحث حل و فصل شد.
منبع:

1400/02/17
18:00:08
5.0 / 5
1155
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد