مدیر اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان :

هنوز به طور قطع نمی توان گفت آتش جنگلهای باشت مهار شده است

هنوز به طور قطع نمی توان گفت آتش جنگلهای باشت مهار شده است

کهگیلویه و بویراحمد مدیر اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان باشت اظهار داشت: هنوز به طور قطع نمی توان گفت آتش مهار شده است چون که به صورت مقطعی گوشه ای شعله ور و آتش می گیرد.


« سید حمید حسینی » در گفت گو با خبرنگار ایسنا با اشاره به اینکه با تلاش شبانه روزی نیروهای مردمی و اداری آتشسوزی در ارتفاعات مناطق شاه بهرام، لار و شادگان شهرستان باشت مهار گشت، اضافه کرد: آتشسوزی نقطه ای روشن و شعله ور می شود، هنوز به طور قطع نمی توان گفت آتش مهار شده است چون که به صورت مقطعی گوشه ای شعله ور و آتش می گیرد.
مدیر اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان باشت تصریح کرد: الان حدود ۶۰ نیروی جهت کنترل و پیشگیری از شعله ور شدن مجدد آتش در منطقه حضور دارند.
حسینی با اشاره به اینکه این آتشسوزی که از عصر پنجشنبه شروع شده بود، روز جمعه مهار و با وزش باد شدید باردیگر روشن شد، خاطرنشان کرد: با همکاری نیروهای مردمی و دستگاههای اجرایی مختلف، سپاه، بسیج، هلال احمر، نیروهای منابع طبیعی در شهرستان های باشت، گچساران، کهگیلویه و چرام و یاسوج و استان کار پایش و بازنگری مناطق آتش گرفته در حال انجام می باشد.
وی با اشاره به اینکه طبق برآورد اولیه حدود ۳۰۰ هکتار از عرصه های جنگلی و مرتعی در این ارتقاعات طعمه حریق شد، بیان نمود: بعد از بررسی و ارزیابی های صورت گرفته میزان دقیق خسارات این آتشسوزی ها مشخص می شود.1400/02/27
09:51:33
5.0 / 5
972
تگها: آب , جنگل , دستگاه
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد