مشاهده گرگی در خیابان های شهر كلن آلمان

مشاهده گرگی در خیابان های شهر كلن آلمان

آبیاری: انتشار تصویری از مهمانی ناخوانده، مردم شهر کلنِ آلمان را حیرت زده کرد.


به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، در شامگاه چهارشنبه ۱۹ ماه مه، گرگی در خیابان های این شهر پرسه می زد که به شکار دوربین ها نیز درآمده است.
سخنگوی اداره ایالتی طبیعت، محیط زیست و حفاظت از حقوق مصرف کنندگان ایالت نوردراین وست فالن آلمان روز گذشته (شنبه) از اتفاقی کم سابقه در شهر کلن آگاهی داد.
او اظهار داشت: در خیابان های این شهر گرگی دیده شده که ظاهرا خودش، راه خروج از شهر را نیز پیدا کرده است.
به گفته او، مشخص نیست این گرگ چه جنسیتی و سنی دارد.
در منطقه ارنفلد (Ehrenfeld) در نزدیکی مرکز شهر کلن یک زن با تلفن همراه خود از این گرگ که به سمت خارج از شهر می رفت، عکس گرفته است. همین طور در فیلم های دوربین های مداربسته منطقه تجاری مجاور نیز می توان این گرگ را مشاهده کرد.
صبح پنج شنبه، ۲۰ مه گزارش شد که در منطقه راین آو، واقع در شمال کلن چهار گوسفند مرده پیدا شده است. اداره ایالتی طبیعت، محیط زیست و حفاظت از حقوق مصرف کنندگان می گوید: هنوز مشخص نیست که این چهار گوسفند توسط این گرگ دریده شده باشند.
بنابر اعلام این اداره، مقرر است برای روشن شدن این مسئله آزمایش ژنتیک صورت گیرد. این اداره همین طور اشاره کرد که بعید بنظر می رسد گرگ ها در شهر ساکن شده باشند.
به گزارش دویچه وله، در سال ۲۰۲۰ در نوردراین وست فالن ۸۱ مورد حضور گرگ ثبت گردید. مشاهده گرگ در این ایالت برای نخستین بار در سال ۲۰۰۹ رخ داد.
منبع:

1400/03/03
10:19:06
5.0 / 5
1115
تگها: محیط زیست
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد