رگبار پراكنده باران در بعضی مناطق كشور

رگبار پراكنده باران در بعضی مناطق كشور

به گزارش آبیاری مدیرکل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار پراکنده باران در بعضی مناطق کشور طی امروز و فردا (۲۲ و ۲۳ خرداد) اظهار داشت: به علت وزش باد شدید، آسمان در بعضی از استان ها غبارآلود خواهد شد.صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا با اشاره به این که طی پنج روز آینده آسمانی صاف و آفتابی همراه با جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور حاکم خواهد شد، اظهار نمود: طی امروز (۲۲ خرداد) در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوب کرمان و شرق هرمزگان بخصوص طی ساعات بعد ازظهر افزایش ابر، رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید پیشبینی می شود.

وی ضمن اشاره به این که طی امروز (۲۲ خرداد) در بعضی نقاط سواحل دریای خزر هم بارش پراکنده دور از انتظار نیست، اظهار داشت: طی فردا (۲۳ خرداد) رگبار و رعد و برق در مناطق ذکر شده ادامه دارد.

ضیاییان افزود: طی امروز و فردا (۲۲ و ۲۳ خرداد) و طی روز سه شنبه (۲۵ خرداد) در بعضی نقاط شرق کشور بخصوص منطقه زابل وزش باد شدید رخ می دهد که در بعضی از نقاط سبب خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا می شود.

به گفته وی طی سه روز آینده در مناطقی از ایلام، خوزستان و بوشهر وزش باد شدید رخ می دهد که سبب خیزش گرد و خاک و غبار آلود شدن آسمان می شود.

مدیرکل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در ادامه با اشاره به اینکه طی سه روز آینده خلیج فارس، دریای عمان و تنگه هرمز مواج و متلاطم خواهد بود، اظهار داشت: از اواخر وقت روز شنبه (۲۲ خرداد) و طی روز یکشنبه (۲۳ خرداد) دریای خزر مواج پیشبینی می شود.

ضیاییان در انتها درباره وضعیت جوی تهران دو روز آینده اظهارکرد: آسمان تهران فردا (۲۳ خرداد) صاف همراه با وزش باد و با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد و طی روز دوشنبه (۲۴ خرداد) هم صاف همراه با وزش باد، در بعد ازظهر افزایش باد و با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.
1400/03/22
21:44:58
5.0 / 5
1252
تگها: كیفیت , هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد