همه دستگاهها و سازمان ها باید سرباز محیط زیست باشند

همه دستگاهها و سازمان ها باید سرباز محیط زیست باشند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با حضور در پاسگاه محیط بانی کن و سولقان و دیدار با محیط بانان این منطقه اظهار داشت: باید دست به دست هم داد تا حفاظت و صیانت از محیط زیست را تبدیل به یک فرهنگ عمومی کرد.


به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، عبدالرضا چراغعلی در این دیدار با اشاره به این که حامل پیام تبریک استاندار تهران درباب گرامیداشت هفته محیط زیست به محیط بانان و سربازان خط مقدم حفاظت از محیط زیست هستم، اظهار داشت: موضوع محیط زیست در تمام دنیا به ویژه کشورهای توسعه یافته تبدیل به یک نهضت عمومی شده است.
وی با اعلان اینکه قرار نیست محیط بانان، مدیران و کارکنان محیط زیست یکه و تنها از محیط زیست حفاظت و صیانت کنند، اضافه کرد: محیط زیست نیاز به یک نهضت و همراهی عمومی و کمک همه اقشار جامعه دارد و ما هم در این تعامل و همکاری نقش موثری خواهیم داشت.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران افزود: من قبل از این که خودرا معاون استاندار در زمینه عمرانی بدانم یک سرباز و مشتاق محیط زیست می دانم و افتخارم این است که به محیط زیست عشق می ورزم.
چراغعلی با اشاره به این که امیدوارم تعاملات و هماهنگی دستگاهها و مردم برای پاسداری از این عرصه هایی که به امانت به ما واگذار شده و بسیار باارزش هم است مستمر باشد، اشاره کرد: باید دست به دست هم داد تا حفاظت و صیانت از محیط زیست را تبدیل به یک فرهنگ و نهضت عمومی نماییم و همه دستگاهها و سازمان ها باید سرباز محیط زیست باشند تا بتوانیم محیط زیست مناسبی را برای مردم فراهم نماییم.
طبق گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، ایشان سپس سخنان خود با اعلان اینکه ادای احترام می کنم به شهدای عزیزی که در این راه جان به جان آفرین تسلیم کردند، گفت: امیدوارم به سمتی برویم که دیگر کسی جرأت تعرض به محیط زیست را نداشته باشد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران همین طور در حاشیه این افتتاح ها با اشاره به این که چرخیدن چرخ صنایع و روشن بودن چراغ واحدهای صنعتی و تولیدی در کنار موضوع محیط زیست برای ما بسیار حائز اهمیت می باشد، اضافه کرد: امیدواریم تولیدات این صنایع که از سالهای دور استراتژی شان تدوین شده با سرعت و شدت و کیفیت بیشتری نسبت به گذشته استمرار داشته باشد.
منبع:

1400/03/24
09:54:49
5.0 / 5
1219
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد