کاهش دمای تهران تا ۱۲ درجه سانتیگراد

کاهش دمای تهران تا ۱۲ درجه سانتیگراد

بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران از عصر چهارشنبه تا جمعه شب (12 تا 14 آبان ماه) کاهش محسوس دما به طور متوسط بین 8 تا 12 درجه سلسیوس پیش بینی می شود.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی دو روز آینده آسمانی قسمتی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد در پاره ای نقاط خصوصاً ارتفاعات با رگبار پراکنده پیش بینی می شود.

از عصر امروز تا فردا شب (۱۰ تا ۱۱ آبان ماه) در نواحی پرتردد شهری در بعضی ساعات انباشت آلاینده های جوی و غبار محلی مورد انتظار است. از شروع وقت چهارشنبه تا ظهر پنجشنبه (۱۲ تا ۱۳آبان ماه) در سطح استان وزش باد نسبتا شدید تا شدید و از ظهر پنجشنبه تا جمعه شب (۱۳ تا ۱۴ آبان ماه) کولاک برف در ارتفاعات کوهستانی پیش بینی می شود.

همچنین با نفوذ سامانه بارشی از عصر چهارشنبه تا جمعه شب (۱۲ تا ۱۴ آبان ماه) در بعضی ساعات بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و در ارتفاعات مه رقیق و بارش باران و برف مورد انتظار است. طی این مدت کاهش محسوس دما به طور متوسط ۸ تا ۱۲ درجه سلسیوس و در ارتفاعات یخبندان شبانه سطح زمین پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه - امین آباد با دمای ۹ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۱ آبان) قسمتی ابری همراه غبارمحلی، گاهی نیمه ابری و وزش باد با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (۱۲ آبان ماه) ابری، گاهی وزش باد شدید، اوایل شب رگبار و رعد و برق با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
1400/08/10
23:04:47
5.0 / 5
698
تگها: آب , آلاینده , هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد