۲۰۰ سازه آبخیزداری سال جاری در خراسان جنوبی اجرا می شود

۲۰۰ سازه آبخیزداری سال جاری در خراسان جنوبی اجرا می شود

آبیاری: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی اظهار داشت: از محل اعتبارات ملی و استانی سال جاری بیشتر از ۲۰۰ سازه آبخیزداری را تا آخر سال مالی جاری در خراسان جنوبی اجرا خواهیم کرد.


علیرضا نصرآبادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: هم اکنون اجرای برخی از سازه های آبخیزداری استان در مرحله فرایند مناقصه قرار دارد تا پیمانکاران مشخص و اجرای طرح ها شروع شود.
وی با اشاره به اینکه تابحال ۲ هزار و ۳۰۰ سازه آبخیزداری در خراسان جنوبی اجرا شده است اظهار داشت: هشت میلیون و ۵۰۰ هزار هکتار حوزه آبریز در استان داریم که تابحال فقط در یک میلیون و ۵۰۰ هزار هکتار سازه های آبخیزداری اجرا شده است.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی عنوان کرد: از محل اعتبارات سالجاری ۲۲ میلیارد تومان اعتبار ملی برای اجرای سازه های آبخیزداری این استان اختصاص یافته است.
وی اضافه کرد: امسال ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار ملی برای اجرای سازه های آبخیزداری استان خراسان جنوبی مصوب شده که از این مقدار ۱۰۲ میلیارد تومان از محل اعتبارات اقدام ملی محرومیت زدایی و مابقی هم اعتبارات ملی سالانه این اداره کل است.
نصرآبادی اظهار داشت: علاوه بر این امسال ۱۲ میلیارد تومان اعتبار استانی هم برای راه اندازی سازه های آبخیزداری استان مصوب شده است.

1400/09/08
10:36:18
5.0 / 5
896
تگها: آب
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد