آسمان صاف تهران همراه با وزش باد ملایم

آسمان صاف تهران همراه با وزش باد ملایم

بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان استان تا سه روز آینده صاف تا قسمتی ابری به همراه وزش باد ملایم خواهد بود و احتمال بارش پراکنده برف و باران از پنجشنبه (۲۱ بهمن ماه) مورد انتظار است.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران، امروز تا روز پنجشنبه (۲۱ بهمن ماه) با آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد ملایم پیشبینی می شود.

از فردا تا روز جمعه (۲۰ تا ۲۲ بهمن ماه) با استقرار جوی نسبتا پایدار و عدم وزش باد شایان توجه، روند تدریجی انباشت آلاینده ها بخصوص در نواحی پرتردد و صنعتی مورد انتظار است.

از ظهر پنجشنبه( ۲۱ بهمن ماه) با نفوذ سامانه بارشی به تدریج آسمانی ابری و از پنجشنبه شب ( ۲۱ بهمن ماه) تا روز شنبه ( ۲۳ بهمن ماه) در بعضی ساعات برای نیمه جنوبی استان بارش پراکنده باران، در نیمه شمالی بارش باران وبرف و در ارتفاعات بارش برف همراه با مه گاهی کولاک برف پیشبینی می شود.

تا روز جمعه( ۲۲ بهمن ماه) هم روند تدریجی افزایش دما و روز شنبه ( ۲۳ بهمن ماه) کاهش دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه های فیروزکوه و آبعلی با دمای ۱۱- درجه سانتیگراد سردترین نقاط استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده اند.

همچنین آسمان تهران فردا(۲۰ بهمن ماه) کمی ابری همراه با غبار محلی و در شب نیمه ابری همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای۱۴ و ۴ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود همینطور پنجشنبه (۲۱بهمن ماه) آسمان تهران قسمتی ابری همراه با غبار محلی در پس از ظهر به تدریج ابری گاهی بارش پراکنده و وزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین و سردترین زمان به ۱۵ و ۶ درجه سانتیگراد می رسد.

منبع:

1400/11/19
23:00:58
5.0 / 5
645
تگها: آب , آلاینده , هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد