بارش باران از عصر فردا در تهران

بارش باران از عصر فردا در تهران

به گزارش آبیاری برپایه اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی امروز تا بعدازظهر جمعه (۵ تا ۶ اسفندماه) آسمان کمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد پیشبینی می شود.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، برپایه بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی امروز تا بعدازظهر جمعه (۵ تا ۶ اسفندماه) آسمان کمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد پیشبینی می شود.

از پس از ظهر جمعه (۶ اسففندماه) با نفوذ سامانه بارشی به تدریج آسمان ابری و از عصر جمعه (۶ اسفند) تا شنبه شب (۷ اسفند) در بعضی ساعت ها بارش باران، گاهی وزش باد شدید موقتی با احتمال رعد و برق و در ارتفاعات گاهی بارش باران و برف پیشبینی می شود.

همچنین ازظهر شنبه تا یکشنبه شب در بعضی ساعات وزش باد شدید بخصوص در نیمه جنوبی استان مورد انتظار است. روز یکشنبه (۸ اسفند) کاهش نسبی دما پیشبینی می شود.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا (۶ اسفند) نیمه ابری از بعدازظهر بارش پراکنده و وزش باد با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۸ درجه سانتیگراد و برای روز شنبه (۷ اسفند) نیمه ابری تا ابری و وزش باد گاهی بارش باران و احتمال رعد و برق با حداقل دمای ۱۰ و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتی گراد پیشبینی می شود.

همچنین بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه آبعلی با دمای ۴- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.
1400/12/06
13:09:54
5.0 / 5
436
تگها: آب , هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد