آسمان صاف تا نیمه ابری استان تهران تا ۲ روز دیگر

آسمان صاف تا نیمه ابری استان تهران تا ۲ روز دیگر

به گزارش آبیاری بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، امروز تا سه شنبه آسمان تهران صاف تا نیمه ابری، همراه با وزش باد و در بعضی ساعات وزش باد شدید خواهد بود و از چهارشنبه هم افزایش نسبی دما برای تهران پیشبینی می شود.


به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی امروز تا سه شنبه آسمانی صاف تا نیمه ابری همراه با وزش باد و در بعضی ساعت ها وزش باد شدید (در نیمه جنوبی استان با احتمال وزش موقتی باد خیلی شدید و خیزش گرد و خاک) پیشبینی می شود.
از اواخر وقت چهارشنبه تا پنج شنبه شب افزایش ابرناکی و در پاره ای نقاط بخصوص در ارتفاعات گاهی رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد مورد انتظار است.
همینطور تا روز سه شنبه شاهد تغییرات محسوس دمایی نخواهیم بود ولی از چهارشنبه افزایش نسبی دما پیشبینی می شود.
بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه و فیروزکوه آلودگی-امین آباد با کمینه دمای ۶- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.
همینطور آسمان تهران فردا (۸ فروردین ماه) صاف همراه با وزش باد و در شب صاف همراه با وزش باد و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد و طی سه شنبه (۹ فروردین ماه) صاف و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.
منبع:

1401/01/08
16:57:38
5.0 / 5
580
تگها: آب , آلودگی , هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد