تداوم بارش باران در تهران تا فردا

تداوم بارش باران در تهران تا فردا

به گزارش آبیاری بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، برای وضعیت جوی استان تهران تناوب فعالیت سامانه بارشی، وزش باد و خیزش گرد و خاک بخصوص در نواحی جنوبی پیشبینی می شود.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران با نفوذ و فعالیت متناوب سامانه بارشی از امروز تا اواخر وقت یکشنبه (۲۷ تا ۲۸ فروردین) آسمانی نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد، دربعضی ساعت ها وزش باد شدید، رگبار و رعدوبرق در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ و گاهی وزش باد خیلی شدید همراه با خیزش گردوخاک و کاهش دید بخصوص در نیمه جنوبی پیشبینی می شود.

طی این مدت کاهش نسبی دما مورد انتظار است. از اواخر وقت یکشنبه به تدریج کاهش ابر و روزهای دوشنبه تا چهارشنبه (۲۹ تا ۳۱ فروردین) آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری و همراه با وزش باد پیشبینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فرودگاه امام خمینی(ره) و ورامین با بیشینه دمای ۲۹ درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۸ فروردین) نیمه ابری و وزش باد و گاهی وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۲۰ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه (۲۹ فروردین) کمی ابری و وزش با حداقل دمای ۱۰ و حداکثر دمای ۲۳ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.
وضعیت بارش باران در تهران طی۲۴ ساعت گذشته
به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، طبق گزارش اعلام شده توسط اداره کل هواشناسی استان تهران، طی ۲۴ ساعت گذشته در ایستگاه های دماوند ۳.۳میلیمتر، لواسان ۲.۷ میلیمتر، شهریار ۱.۳ میلیمتر، آبعلی ۱ میلیمتر، شمیرانات ۰.۶ میلیمتر، فرودگاه امام خمینی و فرودگاه مهرآباد ۰.۰۱میلیمتر بارندگی ثبت شده است.
1401/01/28
07:45:00
5.0 / 5
309
تگها: آب , هوا
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد