تصفیه خانه باغ پرندگان احیاء و راه اندازی مجدد شد

تصفیه خانه باغ پرندگان احیاء و راه اندازی مجدد شد

آبیاری: شهردار منطقه 4 ضمن بازدید از باغ پرندگان از کارکنان معاونت فنی وعمران این منطقه به جهت صرفه جویی و کاهش هزینه درباره راه اندازی مجدد تصفیه خانه این مجموعه تقدیر و تشکر کرد و از راه اندازی مجدد تصفیه خانه باغ پرندگان آگاهی داد.


به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، محمدرضا پوریافر با اعلان اینکه راه اندازی مجدد تصفیه خانه فاز۲ باغ پرندگان توسط کارکنان حوزه فنی عمران، کمک شایانی در کاهش و صرفه جویی هزینه ها داشته است، اضافه کرد: این تصفیه خانه با مطالعه و تلاش همکاران حوزه فنی و عمران احیاء و راه اندازی مجدد شد.

وی با اشاره به این که درصورت برون سپاری مطالعات جدید جهت راه اندازی مجدد تصفیه خانه حدود ده میلیاردریال هزینه نیاز بود که همکاران حوزه فنی عمران منطقه با بهره گیری از مطالعات گذشته نسبت به احیاء و راه اندازی مجدد این تصفیه خانه اقدام نمودند.

طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، پوریافر در ادامه از مزایای این تصفیه خانه نام برد و اظهار داشت: این تصفیه خانه با ظرفیت ۵۰۰متر مکعب ضمن جلوگیری از هدر رفتن آب و صرفه جویی در هزینه ها، موجب بازچرخانی مجدد آب و تاثیرات زیست محیطی مناسب برای پرندگان خواهد شد.
منبع:

1401/03/09
21:20:20
5.0 / 5
655
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد