بارش پراکنده در تهران

بارش پراکنده در تهران

آبیاری: آبیاری: بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان وزش باد همراه با بارش های پراکنده و رعد و برق، وزش باد شدید و خیزش گرد وخاک پیش بینی می شود.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، بررسی آخرین خروجی مدلهای پیش یابی، حاکی از عبور امواج کوتاه کم دامنه تراز میانی جو، طی سه روز آینده از شمال استان است که می تواند سبب ناپایداری هوا بصورت افزایش ابرناکی، وزش باد و بارش های پراکنده همراه با رعد و برق در ارتفاعات شود.

در بعضی ساعات پس از ظهر و اوایل امشب (۲ آبان ماه) در جنوب و غرب استان افزایش سرعت باد و وزش باد شدید موجب خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا با احتمال رگبار و رعد و برق می شود.

طی امروز افزایش نسبی و از روز چهارشنبه(۴ آبان ماه) کاهش تدریجی دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه های فیروزکوه و فیرزکوه آلودگی - امین آباد با کمینه دمای ۴ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ۳ آبان ماه) کمی ابری و در بعضی ساعت ها وزش باد شدید و گرد و خاک با حداقل دمای ۱۳ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (۴ آبان ماه) کمی ابری و در بعضی ساعت ها وزش باد با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای۲۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
گزارش بارندگی در تهران طی ۲۴ ساعت گذشته
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی ۲۴ ساعت گذشته در ایستگاه های استان تهران بارش باران ثبت شده است که بیشترین میزان بارندگی در ایستگاه آبعلی به میزان ۱.۶ میلیمتر ثبت شده است.

طی این مدت در ایستگاه چیتگر ۱.۴ میلیمتر، ژئوفیزیک تهران و لواسان ۱.۲ میلیمتر، شمیرانات-اقدسیه ۰.۹ میلیمتر، دماوند ۰.۷ میلیمتر، فیروزکوه آلودگی- امین آباد ۰.۳ میلیمتر، فرودگاه مهرآباد، شهریار و فیروزکوه ۰.۲ میلیمتر و در فرودگاه امام خمینی(ره) کمتر از ۱ میلیمتر بارندگی ثبت شده است. در ایستگاه ورامین نیز هیچ بارندگی به ثبت نرسیده است.

منبع:

1401/08/03
08:05:33
5.0 / 5
665
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد