وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در جنوب و غرب تهران

وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در جنوب و غرب تهران

آبیاری: آبیاری: بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی کمی ابری تا ابری، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک و افزایش دما پیش بینی می شود.به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، برمبنای آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران از امروز تا روز جمعه (۱۶ تا ۱۸ فروردین) آسمان کمی ابری و از روز شنبه(۱۹ فروردین) با افزایش ابر، نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

برای روز پنجشنبه در نیمه شمالی خصوصاً ارتفاعات در برخی از ساعت ها رگبار پراکنده باران با احتمال رعد و برق دور از انتظار نیست همین طور طی روزهای آینده خصوصاً روز پنجشنبه و جمعه از ساعات پس از ظهر وزش باد شدید، در نقاط مستعد گاهی با خیزش گرد و خاک کاهش دید و کاهش نسبی کیفیت هوا خصوصاً در نیمه غربی و جنوبی استان پیش بینی می شود.

روند افزایش نسبی دما تا اواسط هفته آتی در سطح استان مورد انتظار است.

وضعیت جوی استان تهران فردا (۱۷ فروردین) قسمتی ابری همراه با وزش باد از پس از ظهر وزش باد شدید و در بعضی ساعت ها گرد وخاک با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دما ۲۴ درجه سانتیگراد و طی جمعه (۱۸ فروردین) قسمتی ابری همراه با وزش باد در بعضی ساعت ها وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۳ و حداکثر دمای ۲۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

لازم به ذکر است طی ۲۴ ساعت گذشته نیز ایستگاه های فیروزکوه و فیروزکوه آلودگی - امین آباد با کمینه دمای ۲- سردترین ایستگاه های هواشناسی بودند.

منبع:

1402/01/16
18:25:37
5.0 / 5
414
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد