معاون هماهنگی امور استان های سازمان حفاظت محیط زیست خبر داد

اختصاص 80 میلیارد تومان به پروژه های زیست محیطی خوزستان

اختصاص 80 میلیارد تومان به پروژه های زیست محیطی خوزستان

به گزارش آبیاری، خوزستان معاون هماهنگی امور استانهای سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: در دوره دوم سفر ریاست جمهوری، 80 میلیارد تومان به پروژه های زیست محیطی و تامین تجهیزات پایش منابع خوزستان اختصاص یافت.علیرضا نور محمدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برمبنای مصوبات دور دوم سفر رئیس جمهور به استان خوزستان، ۸۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه های زیست محیطی خوزستان اختصاص یافته است.

به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: باتوجه به سفر ریاست جمهوری و همراهی رییس سازمان حفاظت محیط زیست با وی، بمنظور تجهیز دستگاه های پایشی استان این اعتبار تصویب و ابلاغ خواهد گردید.

معاون هماهنگی امور استانهای سازمان حفاظت محیط زیست در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح برنامه دو روزه ریاست جمهوری و ریاست سازمان حفاظت محیط زیست به خوزستان پرداخت و اظهار داشت: آقای سلاجقه به عنوان نماینده هیئت دولت در شهرستان های کارون، هندیجان و شادگان حضور پیدا کرد و در امتداد محرومیت زدایی مصوباتی برای این شهرها تصویب شده است.

نورمحمدی بیان کرد: در روز اول سفر با حضور رییس سازمان حفاظت محیط زیست طرح ۳۹۵ هکتاری پرورش میگو در هندیجان به بهره برداری رسید. همین طور دیدار با خانواده شهدا، حضور در گلزار شهدای گم نام و بازدید از اسکله بحرکان در شهرستان هندیجان از دیگر برنامه های رییس سازمان حفاظت محیط زیست بوده است.

وی افزود: در روز دوم سفر، آقای سلاجقه با همراهی با رییس جمهور، بازدیدی از تالاب شادگان داشت و آخرین وضعیت تالاب را به وی گزارش داد. برنامه جلسه شورای اداری شهرستان شادگان نیز به عنوان آخرین بخش از سفر دو روزه رییس سازمان حفاظت محیط زیست بوده است.

منبع:

1402/02/09
10:55:00
5.0 / 5
425
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد