قرعه دومین هفته چهارشنبه های محیط زیستی به نام منطقه ۱۸

قرعه دومین هفته چهارشنبه های محیط زیستی به نام منطقه ۱۸

به گزارش آبیاری، مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در دومین هفته «چهارشنبه های محیط زیستی» از وضعیت محیط زیست منطقه ۱۸ بازدید نمود.


به گزارش آبیاری به نقل از ایسنا، حلیا سادات حسینی در نظارت ستادی محیط زیست منطقه ۱۸ با تکیه بر لزوم بکارگیری نیروهای متخصص و رشته مرتبط در ادارات محیط زیست مناطق ۲۲ گانه اظهار داشت: به جهت اینکه بتوان در موضوعات محیط زیستی با نگاه تخصصی و متفاوت تری وارد عمل شد، می طلبد ساختار و بدنه کارشناسی ادارات محیط زیست تقویت شود.

مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران ضمن اشاره به این که در موضوعات آموزش و فرهنگسازی علاوه بر اجرای برنامه های توانمند سازی باید به صدمه شناسی و اثربخشی آموزش ها هم توجه کرد اظهارکرد: خانه بازیافت منطقه کار بسیار خوبی است که ارتباط چهره به چهره شهروندان را فراهم آورده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران؛ حسینی در ادامه خواهان تعیین تکلیف سیستم های گرمایشی و سرمایشی هوشمند برخی ساختمان های این منطقه و آبگرمکن خورشیدی مستقر در بوستان کوثر شد و اظهار داشت: در مبحث راه اندازی تصفیه خانه ها با عنایت به ردیف اعتباری که از کد پروژه بازچرخانی به مناطق اختصاص یافته، می طلبد منطقه ۱۸ نسبت به طراحی و مطالعات ثانویه فرایند خط انتقال پسآب از فیروز بهرام اقدام نماید.
منبع:

1402/04/16
13:20:39
5.0 / 5
392
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
آبیاری
persianwet.ir - مالکیت معنوی سایت آبیاری متعلق به مالکین آن می باشد